Loading...

Disain, tehniline teostus ning
turundus sinu e-ärile

Vaata tehtud töid  

Serverite ja pilvede haldamine

Me ehitame pilvedeülest infrastruktuuri ja andmeanalüüsi platvormi, mis haldab ja skaleerib sinu resursse automaatselt ning intelligentselt.

Tutvu projektiga lähemalt

E-kaubanduse arendus

Pakume täisteenust e-kaubanduse arendamiseks strateegilisest planeerimisest, UX/UI disainist kuni programmeerimise ja infrastruktuurini.

Loe edasi ja tutvu töödega

Uudsed erilahendused

Võtame meelsasti ette uusi ja huvitavaid eriprojekte, kus võimalik rakendada modernseid tehnoloogiaid ja millel on ambitsioonikad eesmärgid.

Loe edasi ja tutvu töödega

Tehtud tööd

Oleme teostanud üle 100 e-poe projekti ning üle 500 muu projekti.

Fruit Xpress

Fruit Xpress’i kireks on puu- ja juurviljad, olles tegelenud nende müügiga juba 2008. aastast alates ja nüüd pakkudes värsket valikut ka otse tarbijale.

Lähemalt »

Loverte

Loverte on parfüümi- ja meigibutiik veebis, mis pakub palju tooteid ja ostuvõimalust mitme seadme kaudu.

Lähemalt »

ML Novator

ML Novator on veebipood, mis pakub tipptasemel arvutiriistvara ja ainulaadset võimalust oma ostetud tooted ise seadistada.

Lähemalt »

Jalatsipood

Weekend Eesti OÜ on edukas ja kiiresti arenev vabaaja- ning spordikaupade jaemüügiga tegelev kauplustekett, Tallinnas, Tartus, Pärnus ja mujal.

Lähemalt »

Cimmermann

Cimmermann on 2004. aastal avatud modernse mööbli kauplus. Tootevalik ning veebipoe ilme ja kasutusmugavus annavad tunnistust heast disainitunnetusest.

Lähemalt »

Aider

Aider OÜ tegeleb metallitöötlemisseadmete müügi ja hooldusega, pakkudes oma klientidele täisteenust, alates konsultatsioonist kuni installatsiooni ning järeltoeni.

Lähemalt »

Swivel UK

Swivel UK on Londonis baseeruv veebipood, mis pakub laia valikut maailmakuulsate disainerite loodud eksklusiivmööblit

Lähemalt »

Kew Kuninglik Botaanikaaed

Kew Kuninglik Botaanikaaed on maailmatuntud botaanika- ja mükoloogia alaste teadmiste keskus, tähelepanuväärse osaga taimede mitmekesisuse uurimisel.

Lähemalt »

Sandbag

Sandbag on Ühendkuningriigis baseeruv täisteenust pakkuv kaubatundja ja e-kaubanduse spetsialist, mis teeb koostööd selliste artistidega nagu Moby, R.E.M., Sigur Ros, Mika, Daft Punk jpt.

Lähemalt »

Meie võtmekliendid

Tänud kõigile meie klientidele, kes valisid meid oma partnerina.

EAS

Quickmage on kõrge kättesaadavusega ja detsentraliseeritud hübriidpilve juhtimise platvorm, mis põhineb masinõppe algoritmidel ning muudab rakenduste arendamise ja siiramise oluliselt selgemaks, ülevaatlikumaks ja kuluefektiivsemaks. Quickmage'i platvormi ehitust toetab Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond summas 301 500 EUR (07.08.2017 - 10.07.2018).